Diskuzní fórumMOJEFÓRUM


Vstup do sekcí:

Novela zákona o přestupcích
Efektivní komunikace s občanem

Dovolujeme si Vás přivítat na stránkách nově otevřeného fóra.

Nápad stvořit platformu, kde by se setkávali úředníci se společným zájmem o konkrétní témata, vznikl teprve nedávno. Vedl nás k tomu fakt, že absolventi kurzů oceňují nejen jejich obsah a přínos lektora, ale často si také velmi pochvalují možnost setkat se s kolegy, kteří v praxi řeší podobné situace. Fórum by jim tak mělo pomoci zůstat s nimi i nadále v kontaktu nebo navázat kontaktya vzájemně si zde vyměňovat informace a návody na řešení pracovních záležitostí. Je totiž možné a pravděpodobné, že si s podobnou kauzou, s níž si nevědí rady, už někdo z jejich kolegů v republice poradil.

Jak to tedy bude reálně fungovat? Především je třeba říci, že fórum Vám bude primárně sloužit k vzájemné výměně zkušeností. Ti z Vás, kteří se již zúčastnili našeho kurzu dostanou po jeho skončení dopis s přístupovými údaji do fóra s právem číst příspěvky i přispívat na téma, kterého se zúčastnili. Ostatní témata si budou moci prohlížet. Pokud budete chtít přispívat či klást dotazy i v jiných sekcích, stačí, když nás budete kontaktovat na emailové adrese lenka.sisova@mojekvalifikace.cz, a my Vám přístup umožníme. Pokud jste u nás zatím na kurzu nebyli, můžete si příspěvky pouze prohlížet. Pokud byste ale měli zájem přispívat nebo klást otázky, stačí, když nám napíšete žádost o plnohodnotný přístup.

Na fóru budete vystupovat pod přezdívkou, která Vám umožní účastnit se zdejší diskuze v anonymitě. Pokud byste ovšem chtěli vystupovat pod plným jménem a zveřejnit je zde, je to samozřejmě možné, stačí, když nám napíšete.

To vše proto, že bychom rádi zachovali profesionální úroveň této platformy a věcnost zde uveřejněných příspěvků. V této souvislosti si jako správce vyhrazujeme i právo mazat příspěvky, které se jakýmkoli způsobem vymykají záměru fóra.

Věříme, že tyto stránky budete navštěvovat a že Vám budou všem ku prospěchu.

MOJEKVALIFIKACE